17 Haz

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler
1. Seni parlak beyaz veya yaş ve diş izin her zaman beni mutlu ediyor yüzünü genelinde olduğu sırıtış streç görerek, kafanın dışına net düştüğü tutmak olsun, senin o gülümsemeyi seviyorum. Seni bana gülümseyerek yakalamak ve yüzümde bir getirmek Sevgiliye Güzel Sözler gereken tüm, böylece sürece eminim benim yapmaya devam edeceğiz gülümseteceğini olarak orada kalır olduğunda daha mutlu olamazdı.

2. Ben her zaman seksi görünümlü üzerinde çalışmak ve bunu da reklam iyi bir iş yapmak biliyorum, ama bana hep kesinlikle çarpıcı görünüyor. Sıcak kulüp giydirmek ya da benden çaldığı terlemeleri ve bir t-shirt bir çift giyiyor konum olsun, her zaman güzel görünüyorsun. Eğer ben o sabah gördüğüm andan itibaren bana muhteşem görünüyordu, çünkü ben hep seninle giyinip süslenmiş olsun ne zaman nasıl görünüyorsun harika hakkında yeterli açıklama yok bu yüzden, sizin yatak başı hem de takdir ve makyaj sıvanmış, öyle.

3. Alıyorum basit zevklerinden biri sana tüfek sürme sahip olduğunda ve ben sürdüğümde elimizi dolaşık edilir. Direksiyon ve sürüş olmadan, diz üzerinde, diğer bir el ile tamamen aynı değildir. Birisi çoğu radyo commandeers ve tekno ve rap üzerine koyar ve olsa da daha sonra yavaş yavaş uykuya dalarken ilerler. Kolum sarılı benim harika bir kız arkadaşım hissetmek, korkunç müzik ve zorluk vites ile koyabilirsiniz.

4. Ben gevşek izin ve sizinle goofy olmak güçlü olmayı seviyorum. Sizinle ciddi olması Sevgiliye Güzel Sözler güzel ve her zaman olabilir, ama çok daha fazla bana biz sadece oynak olması anlamına gelir. Bizim ilişkimiz ciddiyet Sevgiliye Güzel Sözler defalarca oldu, ama Sevgiliye Güzel Sözlerde eğlenceli bulma bütün her keyifli bir macera bump yaptı. Aptal gooses İşitme ve beni güldürmek başka herhangi bir küçük ifadeler kazıp. Yani benim Sevgiliye Güzel Sözler Aptal kaz gülmek ve bana popo başkanı veya ben Çocukluğumdan beri aradım henüz başka bir şey diyoruz.

5.. Ilk kez balık ile görünce güzeldi. Bu size bir şey ve çok tutkulu e bu kadar çok özen görmek çok güzeldi. Bu yüzden onları ayrılmış ve böyle görmek gerçekten görkemli idi. Ben size çok daha fazla şefkatli size izin fazla olduğunu düşünüyorum ve ben gerçekten yumuşak yanımı görmek sevdi.

6. Benim başını kaşıdı sen benim zayıf nokta bulundu. Ben kucağına başımı yalan seviyorum ve ellerinizi ovuşturarak ya da benim kafasını kaşıyor. Ben sadece sana çok yakın hissediyorum ve endişe ya da başka bir şey umurumda değil. Bu benim boyun arkasındaki saç yükseltir ve bana uyku sağ koyar. Bu lehine döndürmek güzel ama uykuya çünkü ben senin siyasi konuşmalar sırasında bunu yapmak Sevgiliye Güzel Sözler dikkatli olmak zorunda. Ben senin kucağında daha başımı koymak Sevgiliye Güzel Sözler daha iyi bir yer bulamıyor.

7. …………….. Ben çok bir telefon adam değildi ama bana beni düşünüyorsun bildirin sizin sevimli metinleri seviyorum ve onları kapalı gösteren sevmek kullanın iş dostlarımla. Bu yüzden işitme, sadece birkaç dakika süren bir parlaklık eksikliği konuşma çağırdığımda sesinizi muhtemelen yüzümde bir gülümseme getirmek yeterli oldu.

8. Bana çok şey öğretti ettik ama en önemli şey nasıl gerçekten seviyorsan bana öğretiyor. Bebeğim ben tam umursamaz ilk kişi vardı ve ben ilk gece bunu biliyordu. Her ne kadar seni öpmek isterdi gibi bunu beklemek zorunda kaldı biliyordu. Ben hiç gerçekten ben vermedim çünkü olan bir seçim olmadığını söyledim, ben zor senin Sevgiliye Güzel Sözler düştüm ve sadece sevgi ile geçmesine izin veremeyiz, her zaman sevgi ve siz sadece nasıl vermem bana öğretti ona ve geri bir şey tutmak Sevgiliye Güzel Sözler değil. Seni sevmeme izin verdiğin teşekkür ederiz.

9. Muhtemelen saçma geliyor ama gerçekten senin hakkında bana döndü ve ben düşündüm ilk şeylerden biri sizin çıplak elleriyle arılar nasıl yakaladıklarını kesinlikle sevimli idi. Sadece çok tuhaf ve basit oldu ve hoşuma gitti. Ben bir şehir kızı olmanın Alay biliyorum, ama senin öyle. O ben ne kadar farklı ve ben her zaman göz göze görmüyorum biliyorum ama seviyorum. Bu onu batma herhangi bir endişe duymadan elinde küçük bir doğaya sahip bu şehirde kızı görmek çok güzel.

10. ……………………….. Bu sizin Sevgiliye Güzel Sözler dudaklarımı karşılamak Sevgiliye Güzel Sözler çok iyi geliyor ve sabah nefes tadı ağzımızda hem de ağır olsa bile öpücüklerin biri uyanmak daha sabahları daha yapmak istiyorum şey düşünemedim.

11. Eğer güzel gözlere sahip olduğuna hiç kuşku yoktur. Seni makyaj hakkında ağlatmak biliyorum, ama ben sadece herhangi bir rahatsızlık ellerinden almak istemiyorum. Fotoğraf bir çift olarak size gözlerimiz birbirine benzeyen ne kadar yakın olduğunu görebilirsiniz. Ben bunu çok zarif olduğunu düşünüyorum, ama karşılaştığımız zaman biraz daha özel olduğunu ve ben bir öpücük çalmak hemen önce onları bakmak olsun. Gözlerinin muhteşem olduğunu düşünüyorum – onlar gülümseyerek veya yavaş biz öpmek hemen önce kapanış açık, squinty olsun.

12. Bir kişi Sevgiliye Güzel Sözler orta ve ancak yeterli odada dip uzatmak için bu ucuz bir şilte, zayıf yaylar – o yatakta rahat yaptı. Hiç bizim ilk geceden beri, ben üzerinde rulo ve ben önce ben uykuya daldı hayal olacağını kişi görebiliyordu. Sen üzerinde rulo bu sizin yatakta ki sıcak nokta biliyorum ve sizin yatakta asla bırakmak istemiyorum yapar? Sen benim sıcak bir noktadır. …………………..

13. ………………..

14. Lauren bazen ben ne yaptığımı gözüyle kendinizi gördüm diliyorum. Kendinizi vermek daha fazla övgüyü hak ediyor. Eğer arkadaş olmak Sevgiliye Güzel Sözler fırsat ile büyük bir kişilik ve herkes şanslı bir kişi ile güzel bir kızsın. Sevilme ile kendinizi Merak etmeyin, ben size herkes için ister ve size ne kadar harika bir kız beni yedeklemek olacak tanımak Sevgiliye Güzel Sözler zaman herkes. Palavra gitmek ama bunu yedeklemek Sevgiliye Güzel Sözler yeterli fazla yok.

15. Bebek kız gerçekten zaman zaman bir masaj vererek zevk, O size iyi hissettirecek ve Senin arkasında veya ayakları ovmak zaman bu gürültü yapıyor ve gözlerinin iyi bir noktaya isabet biliyorum duymak mümkün olması güzel kafanın Sevgiliye Güzel Sözlerde geri. Bazen sadece böyle gerçekten senin ve benim yapmak istediğim iyi ve mutlu hissettirecek bir takdir bildirmek için bir şey yapmak istiyorum. Ve senin yumuşak bir cilt ve harika vücut losyonu, almak ve ayaklarınızı (kidding!) yarısı kötü koku yok her şeyin üstünde. Yani tam bir rub down vermek, bazen sadece fantastik bir kız arkadaşı olduğunuz Sevgiliye Güzel Sözler teşekkür etmektir.

16. Ben size boynumdaki baş aşağı asılı bile, ne desinler konforu bulmak size söyledim. O bana sarılmış bazı soyut konumlandırma yol açarsa yakın ve hatta olmayı seviyorum. Her zaman olduğu gibi iyi hissediyoruz. Ben herkesle çok rahat hissetmedim. Başka bir şey uzak fikrimi çekin ve gerçekten dinlenmek Sevgiliye Güzel Sözler ilk kişi sizsiniz. Senin yanında o beceriksizlik hissetmeyenler, bu nedenle her zaman doğru hissettiriyor.

17. Sen benim hayal bile edemeyeceğiniz daha fazla güce sahip. Siz zor bir kızsın ve taşıdıkları ağırlığı üzerinde herhangi bir face yapmazlar. Seni bir kadın çağırdığınızda bana bağırma biliyorum, ama sen var gücü olan bir kız anlayamıyorum. Zaman biz bugüne kadar, ben giderek size hayran büyümek, ağacın altında ve kırmızı kanepe üzerine geçirdi.

18. ……………….

19. Sana kulüplerine var daha birçok kez olmuştur ama oldukça tecrübe edebilecekler asla onu dışarı attığınıza bir şey olduğunu biliyorum. Ben bütün yerde en güzel kız ile kulüp haline yürüyebilen oldum. Seninle dans etmek ve yetişmek için kendimi zorlamayı seviyorum çalışıyor. Bu sizi çok seviyorum bir şey asmak ve yapılacak eğlenceli. Harika bir dansçı ve güzel bir kız vardır. Bu gurur erkek arkadaşı olması ve diğer çocuklar ben kim kıskanır olduğunu bilmek güzel.

20. Bebeğim seninle geçirdiğim her zaman iyi değer olmuştu. Beni seviyorsun öğretti, bana mutluluk verdi ve ben zaman harcamak ve her şeyden daha gülümseyerek devam etmek istiyorum. Biz diğerlerine göre bazen daha iyi, çok bir cehennem yaşadım ama bir tek bir ticaret olmaz. Harika bir kız arkadaşı, en iyi arkadaşın, büyük bir ağız ve fantastik bir kişi vardır. ………………. Sana aşık adam olmak ve sizin için iyi bir adam olmaya söz veriyorum. Bu takip ve küçük kitap için bölüm eklemeye devam için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum.

O da bana biz tanıştık ve birkaç haylaz geceler nasıl “Bir yatak zaman hikayesi” adlı bir hikaye yapılmış. Bu biri Sevgiliye Güzel Sözler kendi var!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>